„Jedyneczka” dla Jedyneczki!

„Jedyneczka” dla Jedyneczki!
9 czerwca 2016 No Comments Aktualności redaktor

30 maja I Liceum otwarło swoje drzwi dla jaworznickiej młodzieży gimnazjalnej. Jak co roku na parkiecie sali gimnastycznej – siatkarki i na  szkolnym boisku – piłkarze nożni walczyli o „Puchar Dyrektora I Liceum „.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor I Liceum – mgr Patrycja Pietraszczyk, która w swoim i w imieniu organizatorów – nauczycieli wychowania fizycznego bardzo serdecznie i ciepło powitała reprezentacje Gimnazjów: 1, 5 i 11. 

Rozgrywki zostały rozegrane najsprawiedliwszym z systemów – „każdy z każdym”. Poziom gry dziewcząt i chłopców był pełen uznania, gimnazjaliści pokazali świetną technikę, dobrze dobraną taktykę gry i zespołowe współdziałanie. Zwycięzca może być jeden i tak po pasjonujących meczach po najwyższy laur- Puchar Dyrektora I Liceum-  sięgnęły gimnazjalistki i gimnazjaliści z Gimnazjum nr 1. Na drugim stopniu podium stanęła reprezentacja Gimnazjum nr 11, trzecie miejsce przypadło Gimnazjum nr 5.
Na zwycięskie siatkarki z Gimnazjum nr 1 czekała niespodzianka – mecz z licealistkami – Mistrzyniami Jaworzna. Ku uciesze gimnazjalistek – licealistki okazały się bardzo gościnne i oddały zwycięstwo swoim młodszym koleżankom.
Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z przebiegu rozgrywek i osiągniętego rezultatu. Gratulujemy i zapraszamy za rok!
O autorze
Skip to content