Pomoc dla zwierząt.

Pomoc dla zwierząt.
5 listopada 2019 No Comments Aktualności redaktor

Prosimy o zapoznanie się z listem w sprawie pomocy dla schroniska dla zwierząt.

Szanowni Państwo,

W imieniu Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna zapraszam Państwa do włączenia się w akcję charytatywną na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach. Obecnie największym problemem schroniska jest brak funduszy. Pieniądze cały czas są potrzebne – do schroniska wciąż trafiają nowe zwierzęta, a wiele psów i kotów potrzebuje leczenia i specjalistycznej opieki. W schronisku oprócz zdrowych zwierząt znajdują się także takie z padaczką, chorym sercem, niektóre mają problemy z kręgosłupem.

Zbiórka publiczna została zgłoszona w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji będzie prowadzona w okresie od 4 listopada do 9 grudnia 2019 r. Ponadto zbieramy:

żywność dla psów i kotów (suchą i mokrą karmę),

obroże, smycze, szelki,

legowiska, zabawki,

prześcieradła, koce, ręczniki

artykuły higieniczne dla zwierząt

kropelki na pchełki.

Zebrane przez Państwa rzeczy, w dogodnym dla Państwa terminie, odbierze ze szkoły przedstawiciel Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna wraz z jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworznie.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji i zachęcania dzieci i młodziezy szkolnej do udzialu w zbiórce. Więcej informacji znajduje się na profilu facebookowym Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna.

Julia Bogusz

Przewodnicząca Komitetu Społecznego

Radna Rady Miejskiej w Jaworznie

Magdalena Juszczak

Wydział Edukacji

Urząd Miejski w Jaworznie

tel. 32 61 81 972

O autorze
Skip to content