PROFILAKTYKA Z JEDYNKĄ

PROFILAKTYKA Z JEDYNKĄ
28 marca 2023 No Comments Aktualności redaktor

24 marca w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs profilaktyczny dla uczniów klas VIII ze Szkół Podstawowych w ramach obchodów Dnia Profilaktyki z Jedynką. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów z 15 szkół! Nie zabrakło również udziału naszych uczniów, którzy uczestniczyli w szkolnym konkursie plastycznych na plakat profilaktyczny pod hasłem „Używkom mówimy NIE”! Konkurs drużynowy wygrali uczniowe z SP 6 a plakatowy uczennice z klasy 1d, 1b i 2a – ich prace możecie pooglądać!

Nagrody dla uczniów ze SP ufundował Urząd Miasta, a dla naszych zwycięzców Rada Rodziców – bony o wartości 50 zł do Empik.

Zaproszeni uczniowie wraz z pedagogami szkolnymi uczestniczyli także w prezentacji p. Justyny Więcławek z Oświaty Zdrowotnej PSSE w Jaworznie na temat zdrowego stylu życia. Przebiegowi konkursu przyglądała się zaproszona Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pani Krystyna Bojęś. Nie zabrakło również funkcjonariuszy policji z Wydziału Patologii i Nieletnich z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie! Takie wydarzenia można przeżyć jedynie z Jedynką

Tagi
O autorze
Skip to content