POŻEGNANIE ABITURIENTÓW – MATURA 2019

POŻEGNANIE ABITURIENTÓW – MATURA 2019
30 maja 2019 No Comments Aktualności redaktor

28 maja 2019r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Pożegnanie Abiturientów. Po raz ostatni spotkali się w murach Jedynki maturzyści, ich rodzice, dyrekcja szkoły, wychowawcy oraz przedstawiciele grona pedagogicznego.
Podziękowanie za piękne chwile spędzone przez trzy lata skierowała do maturzystów Pani Dyrektor mgr Patrycja Pietraszczyk. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wyróżniła nagrodami książkowymi i Srebrnymi Tarczami Jedynki najlepszych absolwentów naszej szkoły. Podziękowania i Listy Gratulacyjne otrzymali także Rodzice, którzy aktywnie współpracowali z naszą szkołą.
W imieniu Rodziców głos zabrała Pani Iwona Herman. Podkreśliła, że trzy lata edukacji są ważne nie tylko ze względu na zdobytą wiedzę, ale także ze względu na wartości, które mogli wzajemnie przekazać sobie młodzi ludzie i ich nauczyciele.
Przedstawiciel młodzieży Rafał Chrystow- Chrystow wzruszająco podsumował miniony czas wyznaczony przez termin wyjazdu integrującego dla klas pierwszych w 2016r. oraz przez matury w maju 2019r.
Program artystyczny wyreżyserowany przez Katarzynę Kowalczyk z klasy 2b na pewno wzruszył publiczność zgromadzoną w sali I LO. Wśród aktorów reprezentujących klasy 2b i 1b można było dostrzec nowe talenty. N. Dębska, J. Wąsowicz, B. Grabski, M. Zaborski,
K. Kowalczyk w sposób wirtuozerski zagrali swoje role, dając widzom wiele wzruszenia
i rozrywki.

O autorze
Skip to content