MÓJ POMYSŁ NA BIZNES

MÓJ POMYSŁ NA BIZNES
30 listopada 2021 No Comments Aktualności redaktor

19 listopada w Miejskim Domu Kultury odbyła się Gala Finałowa corocznego konkursu „Przedsiębiorcze Jaworzno”. Jest to projekt Jaworznickiej Izby Gospodarczej, którego celem jest zaprezentowanie zwycięskich, zgłoszonych do konkursu jaworznickich firm.

W ramach tego projektu JIG organizuje konkurs ,,Mój pomysł na biznes”, imienia Jerzego Zamarlika, wieloletniego prezesa Jaworznickiej Izby Gospodarczej. Konkurs skierowany jest do kreatywnych i przedsiębiorczych uczniów szkół ponadpodstawowych. W tegorocznej edycji konkursu swoje pomysły na biznes przedstawili dwaj uczniowie naszego Liceum: Dominik Mikuszewski i Patryk Cyran – oboje zostali nagrodzeni.

Laureatem tegorocznego konkursu: ,,Mój pomysł na biznes” został Patryk, który za pomysł i prezentację: „Internetowe korepetycje” otrzymał nagrodę z rąk senator pani Joanny Sekuły. Dominik otrzymał wyróżnienie i Nagrodę Radnej Sejmiku Województwa Śląskiego pani Marii Materli za pracę: „Fotografia moją pasją i pomysłem na biznes”.

Patrykowi i Dominikowi serdecznie gratulujemy tych sukcesów!

Wypowiedź Patryka Cyrana:
„Konkurs: ,,Mój pomysł na biznes” organizowany przez JIG był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Mogłem zaprezentować swój pomysł pt. ,,Internetowe korepetycje” przed grupą Jaworznickich przedsiębiorców. Wygrana w tym konkursie jest dla mnie ogromną motywacją do dalszego działania.”

AP

Tagi
O autorze
Skip to content