Młodzież na zajęciach w Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach!

Młodzież na zajęciach w Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach!
14 marca 2019 No Comments Aktualności redaktor

Po raz kolejny uczniowie z klas 1b i 2b o profilu psychologicznym naszego Liceum uczestniczyli  w Dniu z Psychologią -12.03.2019 r. Tym razem brali udział w wykładach: psychologa i psychoterapeuty pana Kamila Zielińskiego na temat „Skuteczna Komunikacja” oraz psychologa              i seksuologa pani Aleksandry Żyłkowskiej „Moja seksualność=moja sprawa?”Kolejne zajęcia to warsztaty : „Profilaktyka zaburzeń nastroju w okresie dojrzewania”- prowadząca pani Aleksandra Żyłkowska oraz „Keep calm and no stress” – prowadząca pani Monika Ignacak.

Zajęcia na na tej Uczelni są elementem realizowania tematyki z zakresu wiedzy psychologicznej, skutecznej komunikacji a także działań profilaktyczno-wychowawczych. Nasze Liceum nie tylko naucza w tradycyjnej formie lekcyjnej ale również staramy się rozwijać pasje i zainteresowania naszych uczniów biorac udział w różnych formach edukacji.

Jednocześnie musimy pochwalić się, iż w tym roku zainteresowani uczniowie z klasy 1b: Dawid Bramowski, Julia Warszawska, Zofia Hazuka, Aleksandra Musiał,Paulina Kwadrans, Patrycja Stachurska, Maja Igies, Wiktoria Kozera i Natalia Duda pod opieką pedagoga szkolnego mgr Magdaleny Plewko-Kotyni: wzięli udział XI Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej organizowanym przez magazyn psychologiczny „Charaktery”.

 

Na 4000 uczestników do finału dostało się 100 uczniów z całej Polski, w tym dwóch z naszej szkoły tj.Dawid Bramowski i Natalia Duda z klasy 1bGRATULACJE!!!

Finał Turnieju odbędzie się 30 marca 2019 r. VII Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Warszawie . Zachęcamy do odwiedzenia strony www.charaktery.eu

O autorze
Skip to content