II Multimedialny Konkurs Wiedzy o Jaworznie

II Multimedialny Konkurs Wiedzy o Jaworznie
4 grudnia 2016 No Comments Aktualności redaktor

29 listopada 2016 r. w sali Muzeum Miasta Jaworzna odbył się dla uczniów jaworznickich gimnazjów II MULTIMEDIALNY KONKURS WIEDZY O JAWORZNIE. Zorganizowali go nauczyciele naszego Liceum – Pani Profesor I LO Dorota Bialik oraz Pan Profesor I LO Piotr Targosz. Konkurs ten odbył się dzięki wsparciu Muzeum Miasta Jaworzna oraz Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

dsc_00711

W ten dzień gimnazjaliści zmagali się w kilku konkurencjach, które wymagały wiedzy historycznej, a także umiejętności orientacji na terenie Jaworzna oraz rozpoznawania jego zakątków. Jest to już druga edycja MULTIMEDIALNEGO KONKURSU WIEDZY O JAWORZNIE, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu młodzieży naszym miastem.

dsc_0060

W przeprowadzenie KONKURSU zaangażowali się uczniowie klas 2b i 2c, których pomoc okazała się wprost nieoceniona – i… doceniona przez naszych Profesorów! Wszyscy uczestnicy KONKURSU otrzymali atrakcyjne nagrody, a zwycięska okazała się drużyna z Gimnazjum nr 5. Dziękujemy uczestnikom oraz nauczycielom, którzy ich przygotowali do zmagań konkursowych i życzymy powodzenia za rok!

J. Kasprzycka, kl.2c

O autorze
Skip to content