Global Host – otwórz drzwi na świat!

Global Host – otwórz drzwi na świat!
8 sierpnia 2016 No Comments Aktualności redaktor

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 68 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 16 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

Tysiące firm i organizacji partnerskich na całym świecie wspiera AIESEC w celu rozwoju naszych członków oraz w dotarciu do utalentowanych młodych ludzi w ramach międzynarodowego programu praktyk.

Byli członkowie (Alumni) są liderami w swoich organizacjach i firmach. Korzystają z doświadczenia, umiejętności i inspiracji, które zdobyli dzięki AIESEC. Stali się agentami pozytywnych zmian w dzisiejszym społeczeństwie.

Obecnie w AIESEC działa ponad 86 000 osób. Ponad 1 000 000 osób zakończyło już swoją przygodę z AIESEC (Alumni). Więcej na temat AIESEC dowiesz się czytając historie naszych członków.

Global Host to darmowa inicjatywa AIESEC umożliwiająca przyjęcie wolontariusza z zagranicy do własnego domu na okres od 1 do 6 tygodni.

Nasi wolontariusze pracują w szkołach, przedszkolach i organizacjach pozarządowych na terenie całej Polski. Host to osoba osoba przyjmująca gościa z zagranicy w swoje progi. Chcesz poznać kogoś wyjątkowego? Jesteś otwarty na nowe doświadczenia? Szukasz urozmaicenia i dobrej zabawy? Zastanawiałeś się kiedyś nad couchsurfingiem? Global Host zaspokoi Twój apetyt na przygody!

Zostając Hostem dla wolontariusza AIESEC, możesz:
– znaleźć przyjaciela z drugiego końca świata,
– poćwiczyć języki obce,
– odkryć nową kulturę,
– bawić się w międzynarodowym towarzystwie!

W jaki sposób zostać hostem? Szczegółowe informacje

O autorze
Skip to content