Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie
31 lipca 2023 No Comments Aktualności redaktor

Zapraszamy do udziału w 17. Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” . Jest to największe w Polsce wydarzenie dotyczące kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online.

W tym roku wydarzenie odbędzie się 26-29 września i przyjmie charakter hybrydowy. Część stacjonarna konferencji odbędzie się w Focus Hotel Premium w Warszawie (ul. Suwak 15) w dniach 26-27 września, a całe wydarzenie będzie transmitowane do wszystkich zarejestrowanych uczestników online. Agenda konferencji obejmie nie tylko część plenarną (26-27 września), ale także warsztaty online (28-29 września), na które prowadzona jest osobna rejestracja.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystąpienia podczas dwóch pierwszych dni będą dostępne w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Konferencja będzie tłumaczona również na język migowy.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie organizowane jest w ramach programu Komisji Europejskiej „Digital Europe”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange, zaś partnerem Librus .

Zapraszamy do rejestracji. O udziale stacjonarnym w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

ZGŁOŚ UDZIAŁ!

Tagi
O autorze
Skip to content