Za nami piękny jubileusz 80-lecie Liceum

Za nami piękny jubileusz 80-lecie Liceum
28 października 2025 No Comments Aktualności redaktor

17 października w murach szkoły odbyło się wielopokoleniowe spotkanie z udziałem władz wojewódzkich, miejskich, przedstawicieli różnych jaworznickich instytucji kulturalno-oświatowych.

„Historia szkoły to nie mury, nie daty, nie archiwa – to ludzie, którzy ją tworzyli i nadal tworzą. To dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy, uczniowie i absolwenci. Każdy z nich pozostawił tu cząstkę siebie – swoją wiedzę, energię, pasję i wspomnienia”. Tak można podkreślić historię naszego Liceum – jednej z najstarszych szkół średnich w Jaworznie, której Dyrektorem od 14 lat jest Pani Patrycja Pietraszczyk 

Tegoroczny jubileusz był szczególny, bo w programie artystycznym wystąpili przede wszystkim absolwenci naszej szkoły – Łukasz Twardowski, Kinga Jędrzejek, Jan Wolański, zespół Brand Cameralis oraz szkolny zespół z lat 70-tych „Po co nam to”.

Tagi
O autorze
Przejdź do treści