Koła zainteresowań

NAZWISKO, IMIĘ NAUCZYCIELA

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

TERMIN

(spotkanie – 45 min.)

MGR ADAMIN AGNIESZKA

KOŁO ZAINTERESOWAŃ – JĘZYK JAPOŃSKI

Środa, 14:30

MGR ADAMSKA AGNIESZKA

KONSULTACJE MATURALNE – MATEMATYKA

Poniedziałek, 7:10

MGR BIALIK DOROTA

KOŁO MŁODYCH FILOZOFÓW

Czwartek, 8:00

MGR DZIÓBEK MAŁGORZATA

KOŁO DZIENNIKARSKIE

Wtorek, 8:55 (co 2 tyg.)

MGR DZIÓBEK MAŁGORZATA

KONSULTACJE MATURALNE – JĘZYK POLSKI

Czwartek, 14:30

MGR GORYCZKA BERNARD

PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW

Kalendarz zawodów

MGR HERMAN MARCELI

KONSULTACJE MATURALNE – FIZYKA

Poniedziałek, 12:45

MGR HŁADOŃ PATRYCJA

KOŁO ZAINTERESOWAŃ – HISTORIA SZTUKI

Wtorek, 8:55

MGR JAROMIN KAROLINA

KOŁO PRZEDMIOTOWE – JĘZYK HISZPAŃSKI

Czwartek, 7:15

MGR KARCZEWICZ MAGDALENA

KOŁO ZAINTERESOWAŃ – JĘZYK ANGIELSKI W BIZNESIE

Piątek, 11:50

MGR KUĆ DARIA

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – JĘZYK ANGIELSKI

Poniedziałek, 8:00

MGR KUZIA PAWEŁ

KOŁO PRZEDMIOTOWE – HISTORIA

Wtorek, 14:30

KS MGR ŁAJCA PAWEŁ

KOŁO BIBLIJNE

Środa, 16:10

MGR MIELNICZUK BERNADETA

KONSULTACJE MATURALNE – MATEMATYKA

Wtorek, 8:00

MGR NICEWICZ-GĄSKA IWONA

KOŁO PRZEDMIOTOWE – JĘZYK NIEMIECKI

Wtorek, 8:00

MGR OLESIK MONIKA

KOŁO ZAINTERESOWAŃ – EDUKACJA KULTURALNA

Kalendarz oferty kulturalnej

MGR OSOWSKI PAWEŁ

KOŁO PRZEDMIOTOWE – JĘZYK NIEMIECKI

Środa, 15:15

MGR PALIAN-SUCHANEK ESTERA

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW CAMBRIDGE ENGLISH

Wtorek, 8:00

MGR PRZYWAŁA ANNA

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

Kalendarz zawodów

MGR SŁOWIK TADEUSZ

KONSULTACJE MATURALNE – CHEMIA

Piątek, 8:55

MGR STADLER-CIOŁCZYK OLIWIA

KONSULTACJE MATURALNE – GEOGRAFIA

Czwartek, 11:50

MGR TOMASIEWICZ WOJCIECH

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

Kalendarz zawodów

MGR WILGOS KATARZYNA

ZAJĘCIA KREUJĄCE POSTAWY PRZEDSIĘBIORCZE

Kalendarz konkursów

MGR WOŁOS BEATA

KONSULTACJE MATURALNE – BIOLOGIA

Poniedziałek, 8:00

MGR WÓJCIK KRYSTYNA

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE – MATEMATYKA

Poniedziałek, 7:00

Wtorek, 7:00

MGR WÓJCIK KRYSTYNA

KONSULTACJE MATURALNE – MATEMATYKA

Wtorek, 8:00

MGR ZEMŁA MARCIN

ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY

Środa, 16:00

Piątek, 16:00

MGR ZUBER EWA

KOŁO PRZEDMIOTOWE – WOS

Piątek, 7:10