Wyniki I Etapu

Kolorem czerwonym są oznaczone osoby, które przeszły do etapu drugiego. Gratulujemy

  UCZESTNIK OPIEKUN SZKOŁA SUMA
1 Krzysztof Styc
Bogusz Szynalik PZS Bieruń
ul. Granitowa 130 43-155 Bieruń
sekretariat_pzs_bierun@interia.pl
55
2 Tomasz Osikowski
Leszek Świerk Zespół Szkół Elektronicznych
ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów
elektronik_rzeszow@intertele.pl
54
3 Bartłomiej Grzesik
Leszek Świerk Zespół Szkół Elektronicznych
ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów
elektronik_rzeszow@intertele.pl
54
4 Norbert Morawski
Łukasz Blitek Zespół Szkół Łączności w Krakowie
ul. Monte Cassino 31, 30-337 Kraków
lblitek@tl.krakow.pl
51
5 Maciej Janicki
Zbigniew Kaleta Zespół Szkół nr 3
ul. Sandomierska 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
zshthm@poczta.onet.pl
50
6 Łukasz Sroka
Leszek Świerk Zespół Szkół Elektronicznych
ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów
elektronik_rzeszow@intertele.pl
46
7 Jakub Stanosz
Radosław Bargieł Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5
ul. Rzeszowska 10, 38-400 Krosno
sekretariat@zsp5.krosno.pl
45
8 Kamil Mazur

WYRÓŻNIENIE

Zbigniew Kaleta Zespół Szkół nr 3
ul. Sandomierska 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
zshthm@poczta.onet.pl
43
9 Kacper Lubelczyk
Radosław Bargieł Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5
ul. Rzeszowska 10, 38-400 Krosno
sekretariat@zsp5.krosno.pl
43
10 Jakub Różycki

WYRÓŻNIENIE

Łukasz Blitek Zespół Szkół Łączności w Krakowie
ul. Monte Cassino 31, 30-337 Kraków
lblitek@tl.krakow.pl
42
11 Arkadiusz Nowak
Łukasz Blitek Zespół Szkół Łączności w Krakowie
ul. Monte Cassino 31, 30-337 Kraków
lblitek@tl.krakow.pl
41
12 Kacper Szczubełek

WYRÓŻNIENIE

Dariusz Rudzki  Technikum Elektroniczne nr 3 im. Armii Krajowej „Żywiciel”
ul. Gen. Zajączka 7 Warszawa
zseil@zseil.edu.pl
41
13 Rafał Fatuła
Łukasz Blitek Zespół Szkół Łączności w Krakowie
ul. Monte Cassino 31, 30-337 Kraków
lblitek@tl.krakow.pl
40
14 Przemysław Gawełek

WYRÓŻNIENIE

Tadeusz Gajdzica II LO im. Mikołaja Kopernika
Plac Wolności 7b 43-400 Cieszyn
kopernik@poczta.internetdsl.pl
39
15 Patryk Wawrzyniak
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
dawid.d.bak@gmail.com
26
16 Bartosz Rudnicki
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
25
17 Katarzyna Zielant
Łukasz Blitek Zespół Szkół Łączności w Krakowie
ul. Monte Cassino 31, 30-337 Kraków
lblitek@tl.krakow.pl
25
18 Kamil Kowalczyk
Aneta Palka ZSTI
Ul. Chorzowska 5, 44-100 Gliwice
szkola@zsti.gliwice.pl
25
19 Bartłomiej Szyszko
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
dawid.d.bak@gmail.com
21
20 Dominik Kostecki
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
20
21 Aleksander Basarab
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
16
22 Krystian Kujawski
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
12
23 Marcin Rekliński
Leszek Świerk Zespół Szkół Elektronicznych
ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów
elektronik_rzeszow@intertele.pl
0
24 Przemysław Kłódka
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
25 Jan Biskupski
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
26 Marcin Brończyk
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
27 Konrad Polak
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
28 Dawid Focht
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
29 Krzysztof Rogowski
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
30 Michał Cygan
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
31 Radosław Cywiński
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
32 Mateusz Miłoszewski
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
33 Mateusz Przegaliński
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
34 Sebastian Salachna
Dawid Bąk Technikum Informatyczne SCI
Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
0
35 Szymon Litwin Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
36 Marcin Chołody Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
37 Mateusz Drabarek Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
38 Marcin Kądzik Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
39 Daniel Pławiak Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
40 Robert Sieniarski Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
41 Hubert Tokarzewski Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
42 Oskar Wójcicki Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0
43 Adam Żmuda Daniel Dąber
daniel.daber@tm1.edu.pl
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa
sekretariat@tm1.edu.pl
0