Zapraszamy do I LO na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

19 Lut
Zaproszenie

Egzamin ósmoklasisty w 2020 r. odbędzie się w dniach od 21 do 23 kwietnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas ósmych do uczestniczenia w zajęciach przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem testów z CKE, naszych materiałów i testów autorskich oraz testów z repetytoriów. Nasze materiały … Read More »

ZAJĘCIA UCZNIÓW I LO NA UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM

20 Lut
Uniwersytet Śląski

Uczniowie naszej szkoły mają okazję uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Licealiści mają dostęp do pełnego wyposażenia laboratoriów, którymi dysponuje uczelnia. Zajęcia w grupach dotyczą technik inżynierii genetycznej, … Read More »

Wirtualne, matematyczno-logiczne „Kółko Graniaste”

18 Lut
Kółko Graniaste

W imieniu Centrum e-Learningu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w zajęciach wirtualnego koła matematyczno-logicznego eMIL 24. Na kole czekają niestandardowe łamigłówki matematyczne i logiczne.  Zaproszenie kierujemy do wszystkich uczniów powyżej 13-tego roku życia. Każdy uczeń … Read More »