I LO – ŚLĄSKA SZKOŁA Z ŻYCIEM

23 Wrz

Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Jaworznie jest znana ze swojego zaangażowania w różnego rodzaju działalność charytatywną. W roku szkolnym 2018/2019 w I LO przeprowadzono akcję pod nazwą #KOMÓRKOMANIA. Uczestnicy angażowali się w budowanie świadomości młodzieży dotyczącej walki … Read More »

Salony Maturzystów 2019 za nami

18 Wrz

Rozważny i ambitny wybór studiów to zadanie, które czeka wielu tegorocznych maturzystów. Zanim to jednak nastąpi, muszą zmierzyć się z egzaminem maturalnym, którego tajniki odkrywali przed naszymi trzecioklasistami eksperci Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych podczas Krakowskiego oraz Śląskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019. … Read More »

Wirtualne Kółko Graniaste

18 Wrz

Szanowni Państwo! Centrum e-Learningu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie serdecznie zaprasza młodzież z Państwa Szkoły do wzięcia udziału w zajęciach wirtualnego koła matematyczno-logicznego  eMIL 23. – Na kole czekają niestandardowe łamigłówki matematyczne i logiczne. – Zaproszenie kierujemy do wszystkich uczniów powyżej … Read More »