„Jedynka” sportem stoi!

„Jedynka” sportem stoi!
22 kwietnia 2018 Aktualności redaktor

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

A) DZIEWCZĘTA:

  • Mistrzostwo Jaworzna w Sztafetowych biegach przełajowych: Nikola Dutka 3c, Wika Simka 2d, Magda Paraszczuk 2d, Julia Kiermasz 2c, Anna Siodłak i Mariola Tukaj 1d
  • Wicemistrzostwo rejonu dziewcząt w Sztafetowych biegach przełajowych (drużyna jak wyżej)

  • Mistrzostwo Jaworzna w Mistrzostwach Jaworzna w Tenisie Stołowym- (Ilona Szarejko 3d, Emilia Szafran 3d, Julia Czopek 2c )

  • III msc w rejonie w Tenisie stołowym dziewcząt

  • Wicemistrzostwo Jaworzna dziewcząt w Mistrzostwach Jaworzna w badmintonie
    (Angelika Boba 2d, Julia Czopek 2c, Anna Siodłak 1d)

  • Mistrzostwo Jaworzna w Piłce Siatkowej: Natalia Miga 2a,Patrycja Głowacz 2a, Natalia Smolicz 2b, Julka Czopek 2c, Karolina Miga 2d, Angelika Boba 2d, Maja Pejka 1a, Klaudia Wiącek 3d, Nikola Dutka 3c, Nikola Krajewska 1b, Wiola Kajdy 1b, Maja Kajdy 1b

  • III msc w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej: skład j.wyżej

  • Wicemistrzostwo Jaworzna w Koszykówce: Nikola Dutka 3c, Anna Kwiecińska2b, natalia Smolicz 2b, Julka Czopek 2c, Julka Herman 2d, Wiola Wesołowska 2d, Aleksandra Dybczyk 2d, Angelika Boba 2d, Maja Pejka 1a, Sara Stadler i Mariola Tukaj z 1d

  • III msc w mistrzostwach Jaworzna w Slalomie Gigancie Paulina Madejczyk 1b

B) CHŁOPCY:

  • Mistrzostwo Jaworzna w Sztafetowych biegach przełajowych: Dawid Wrona 2b, Paweł Cichoń 2d, Grzegorz Wąsowicz 1c, Dorian Prytko 1c, Jakub Żołnierek 1c, Mateusz Gut 1c, Patryk Łyp 1c

  • Wicemistrzostwo Rejonu w Sztafetowych biegach przełajowych skład j.wyżej

  • Mistrzostwo Jaworzna w Piłce Siatkowej: Krzysztof Obertyn i Bartek Gajewski 3c, Maciej Biały i Łukasz waligóra 3b, Oskar Jaworski 2a, Adam Kopera 2c, Karol Jaromin 2d, Jakub Sokulski 1c, Jakub Roczkalski1c, Jan Kirker 1c, Grzegorz Wąsowicz 1c, Jan Przywała 1d

  • Mistrzostwo Rejonu w Piłce Siatkowej: skład jak wyżej

  • 5 msc na Śląsku w Piłce Siatkowej: j.wyżej

  • II msc w mistrzostwach Jaworzna w Slalomie Gigancie Krzysztof Obertyn 3c

  • III msc w mistrzostwach Jaworzna w Slalomie Gigancie Bartosz Gajewski 3c

  • udział w Mistrzostwach Jaworzna w Koszykówce: Krzysztof Obertyn 3c, Oskar Jaworski2a, Adam kopera 2c, Mikołaj Pietraszczyk 2c, Marcel Ścigaj2c, Paweł Cichoń 2d, Karol Jaromin 2d, Mateusz Zaborski 1b, Jakub Sokulski 1c i Jan Przywała 1d.

Nauczyciele: Anna Przywała, Bernard Goryczka, Wojciech Tomasiewicz

GRATULUJEMY!

O autorze